top of page

WSZYSTKIE ARTYKUŁY


Pasażerowie POLREGIO zostawili w pociągach tysiące przedmiotów. Od elektroniki po grille
Ponad trzy tysiące przedmiotów trafiło w ubiegłym roku do biur rzeczy znalezionych POLREGIO. Statystyki pokazują, że ponad połowa zgub wróciła do właścicieli, choć na liście znalezisk nie brakuje pozycji zaskakujących, jak instrumenty muzyczne czy sprzęt AGD.
25 lut2 minut(y) czytania
bottom of page
